Škola a okolie - Už chodíme do školy

Späť
zlý
dobrý, ale ...

Popis: Prezentáciu využijete v úvodných hodinách vlastivedy alebo pri prvých dňoch školy najmä u najmladších žiakov (priestory školy, zamestnanci školy, predmety, školské potreby a pomôcky a pod.) s prepojením na pieseň.


Diskusia

pridať komentár

* Reagovať | Mária Lehoczká | (11.08.2012 18:08 - neprečítaný)

Mirka,je to veľmi milučká prezentácia.Deti sa určite potešia.Pridávam ju ako M, hodnotím,,1*********************************************************************************************************** a ďakujem.Všetky tvoje práce sú úžasné a obdivuhodné

* Reagovať | Elena Maninová | (11.08.2012 18:47 - neprečítaný)

Miriam, krásne, nápadité, s citom pre prváčikov,

* Reagovať | Zuzana Šlepecká | (11.08.2012 20:19 - neprečítaný)

Nádherná, milá prezentacia. Ďakujem a hodnotím

* Reagovať | Beáta Dražkovcová | (11.08.2012 20:41 - neprečítaný)

Vaša práca je vynikajúca!

* Reagovať | Viera Beňková | (12.08.2012 11:20 - neprečítaný)

Krásne, pekné, pre prváčikov milé a vhodné. Klik.

* Reagovať | Anna Brichtová | (12.08.2012 16:49 - neprečítaný)

Šikovná pani učiteľka

* Reagovať | Jana Poniščjaková | (18.08.2012 22:52 - neprečítaný)

Veľmi pekné Ďakujem!


*Pridať komentár

Učiteľ: Miriam BencováViac 

Predmet: Triednictvo, Vlastiveda
Ročník: 1. ročník ZŠ, 2. ročník ZŠ

Autor: Miriam Bencová
Typ dokumentu: Učebný materiál
Vytvorené dňa: 11.08.2012 16:28
Formát súboru:
Veľkosť: 983 kB

Licencia:

Jazyk: Slovenčina Slovenčina

  Podrobne  

História dokumentu

Od tohto autora

Súvisiace dokumenty

Autor nepridal žiadne súvisiace dokumenty.

Podobné dokumenty

Školský klub detí, Triednictvo 1. ročník ZŠ, 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Mária Lehoczká
Slovenský jazyk a literatúra, Triednictvo 1. ročník ZŠ, 2. ročník ZŠ, 3. ročník ZŠ, 4. ročník ZŠ Slávka Kalakayová
Obohatenie, Slovenský jazyk a literatúra 2. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ Jana Olexová
Špeciálna pedagogika, Vlastiveda 8. ročník ZŠ (Tercia OG) Lýdia Pekarovičová
Prvouka 1. ročník ZŠ Danka Spišáková
Nemecký jazyk 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG) Jana Potočárová
Nemecký jazyk 5. ročník ZŠ, 7. ročník ZŠ (Sekunda OG) Oľga Oslanecová
Vlastiveda 3. ročník ZŠ Radoslav Borovský
Všeobecné Nešpecifikovaný Lucia Skybová- Kutilová
Školský klub detí Nešpecifikovaný Beata Čamajová
Školský klub detí, Triednictvo 1. ročník ZŠ, 2. ročník ZŠ Jana Janitorová
Triednictvo 3. ročník ZŠ Lenka Rolfová