/ {EXTENSION} Dana Kocúrová / Vlastiveda 3. ročník - inovovaná / pdf Rodokmeň - predkovia rodiny

Rodokmeň - predkovia rodiny

Späť
zlý
dobrý, ale ...

Popis: Pl k téme o rodokmeni - kto sú predchodcovia a kto predkovia.


Diskusia

pridať komentár

* Reagovať | Dana Kocúrová | (18.01.2018 20:48 - neprečítaný)

ďakujem vám Evička

* Reagovať | Dana Kocúrová | (18.01.2018 20:48 - neprečítaný)

ďakujem za reakciu

* Reagovať | Oľga Oslanecová | (18.01.2018 21:16 - neprečítaný)

ja ďakujem za výborný materiál, už som ho aj využila , ste veľmi šikovná,

* Reagovať | Dana Kocúrová | (18.01.2018 20:48 - neprečítaný)

Jitka, ďakujem pekne

* Reagovať | Margita Husáková | (18.01.2018 23:01 - neprečítaný)

Ďakujem veľmi pekne, pomohli ste mi veľmi

* Reagovať | Dana Kocúrová | (21.01.2018 20:14 - neprečítaný)

Aj ja ďakujem Vám, som veľmi rada, že PL pomohol

* Reagovať | Mária Šimková | (20.01.2018 19:23 - neprečítaný)

Ďakujem, veľká pomoc

* Reagovať | Dana Kocúrová | (21.01.2018 20:14 - neprečítaný)

Rado sa stalo ďakujem aj ja

* Reagovať | Adriana Michalcová | (30.01.2019 04:18 - neprečítaný)

Veľmi pekne ďakujeme.


*Pridať komentár

Učiteľ: Dana KocúrováViac 

Predmet: Vlastiveda
Ročník: 3. ročník ZŠ

Autor: Dana Artmanová, obrázky z internetu
Typ dokumentu: Cvičenie, úloha
Vytvorené dňa: 17.01.2018 21:56
Formát súboru:
Veľkosť: 1296 kB

Licencia:

Jazyk: Slovenčina Slovenčina

  Podrobne  

História dokumentu

Od tohto autora

Súvisiace dokumenty

Autor nepridal žiadne súvisiace dokumenty.

Podobné dokumenty

Etická výchova, Prírodoveda 2. ročník ZŠ, 3. ročník ZŠ Eva Gastnerová
Vlastiveda 2. ročník ZŠ Šárka Slováková
Dejepis, Etická výchova, Informatická výchova, Občianska náuka 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG), 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Miroslav Sikorský
Dejepis 5. ročník ZŠ Lucia Šmajdová
Dejepis, Všeobecné 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG), 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Miroslav Sopko
Občianska náuka 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG) Eva Klimentová
Nemecký jazyk Nešpecifikovaný Silvia Kamenská
Slovenský jazyk a literatúra 3. ročník ZŠ, 4. ročník ZŠ Jana Olexová
Prvouka 1. ročník ZŠ Renáta Kollárová
Dejepis 5. ročník ZŠ Martin Surový
Prírodoveda 1. ročník ZŠ Alena Žovincová
Slovenský jazyk a literatúra 1. ročník SŠ (Kvinta OG) Zuzana Srbová
Francúzsky jazyk 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG) Margita Petrášová
Anglický jazyk 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Ľudmila Šidlová