/ Miroslav Sopko / Matematika a práca s informáciami / Informatika / Tvorba www / FreeSH -webhosting pre žiakov a študentov

FreeSH -webhosting pre žiakov a študentov

Späť
z
zlý
dobrý, ale ...

Popis: FreeSH je nová forma zoznamovania študentov a žiakov so svetom internetu, programovaním webových stránok a ich umiestnením na internet (hosting). FreeSH ponúka študentom a žiakom zapojených škôl BEZPLATNÝ webhosting na serveroch FreeSH. Možnosť získať takýto webhosting má každý žiak a študent zo zapojenej školy alebo po registrácií. Webhosting ktorý získa je plnohodnotný ako akýkoľvek iný komerčný webhosting, získava podporu od našich administrátorov s problémami a otázkami týkajúcimi sa jeho nových stránok, pomocou pri ich programovaní a tvorení. Na stránkach FreeSH sú spracované rozsiahle manuály a návody typu Krok za krokom, video manuály s informáciami o tom ako webhosting funguje, ako fungujú webové stránky a ako si vytvoriť vlastnú stránku, od jednoduchých HTML až po zložité portály s použitím PHP a SQL. Získaj aj ty možnosť zviditeľniť sa na internete, ukázať celému svetu čo dokážeš, drž krok s modernými technológiami, ukáž všetkým čo v tebe je a čo ťa baví!


Diskusia

pridať komentár

Žiadne komentáre


*Pridať komentár

Učiteľ: Miroslav SopkoViac 

Predmet: Informatika
Ročník: 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG), 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG)

Autor: www.freesh.sk
Typ dokumentu: Učebný materiál
Vytvorené dňa: 01.07.2010 06:27
Formát súboru: url
Veľkosť: 40 B

Licencia:

Jazyk: Slovenčina Slovenčina

  Podrobne  

História dokumentu

Od tohto autora

Súvisiace dokumenty

Autor nepridal žiadne súvisiace dokumenty.

Podobné dokumenty

Slovenský jazyk a literatúra, Špeciálna pedagogika 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ Mária Kubušová
Špeciálna pedagogika Nešpecifikovaný Gabika Kreheľová
Ruský jazyk, Všeobecné 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Gabriela Šimová