Čo je to papagáj?

Čo je to Slovíčkový Papagáj?

Slovíčkový Papagáj je úplne nový bezplatný systém pre výučbu a opakovanie slovíčok cudzích jazykov.

Kto môže používať Papagája?

Papagáj je určený pre učiteľov a žiakov základných a stredných škôl.

Je Papagáj úplne bezplatný?

Áno, Papagája môžu bezplatne používať všetky nielen všetky školy a učitelia využívajúci Zborovňu.sk, ale dokonca aj ich žiaci. V tom je obrovská výhoda Papagája oproti podobným produktom, ktoré vyžadujú platby žiakov.

Aké jazyky môžem s Papagájom vyučovať?

AŽ 6 CUDZÍCH JAZYKOV a Slovenčinu ako cudzí jazyk v ukrajinskej verzii – Papagáj podporuje najpoužívanejšie cudzie jazyky na ZŠ a SŠ – angličtinu, nemčinu, ruštinu, francúzštinu, španielčinu a taliančinu.

Existuju predpripravené balíčky slovíčok?

Učiteľ môže pre žiakov využívať už predpripravené balíčky slovíčok, alebo vytvoriť svoje vlastné. Ukrajinská verzia nepracuje so slovíčkami, učiteľ nemusí robiť nič, iba pozvať Žiaka.

Aké otázky skúša žiakov Papagáj?

Unikátny systém 8 typov úloh žiakov naučí nielen význam slovíčok, ale ich aj rozoznať z nahrávky, vyslovovať, či vyhláskovať.

Umožňuje Papagáj používať aj predpripravené balíčky podľa učebníc?

Samozrejme, balíčky pre učebnice Project sprístupníme do konca mája, začiatkom júna pribudnú učebnice Family and Friend, English Word a Busy Bee.

Ako mám začať?

Začať môžete ihneď. Kliknite v ľavom modrom menu na ikonku Papagája, alebo úplne hore na lištu Papagáj. Nižšie nájdete aj krátke video. Je to veľmi jednoduché, nemusíte sa nič učiť :)